درباره شرکت

About Aria Ferroalloy Co

شرکت فروآلیاژ آریا

شرکت فروآلیاژ آریا با بیش از 4 دهه حضور در صنعت فرو آلیاژهای کشور به عنوان یک شرکت تولیدی و تحقیقاتی دانش بنیان با سطح فناور و همچنین عضوی از انجمن تولیدکنندگان و صادرکنندگان مولیبدن ایران، اولین تولید کننده فرومولیبدن و تنها تولید کننده فرو آلومینیوم و فروتیتانیوم 70 درصد در کشور میباشد. به لطف اتکا به دانش ایرانی و گواهی‌نامه های ثبت اختراع متعدد در ارتباط با محصولات تولیدی، این شرکت مفتخر است محصولاتی با کیفیت مطلوب مطابق با استانداردهای بین المللی را توسعه، تولید و به بازارهای داخلی و خارجی از جمله کشورهای هلند، ترکیه، هند و روسیه عرضه نماید. به منظور تحقق هدف مشتری مداری و به واسطه بهره‌گیری از تجهیزات به روز و دانش مهندسی واحد تولید و تحقیق و توسعه، این مجموعه توانسته است اعتماد بسیاری از مشتریان داخلی و خارجی خود که بزرگترین سرمایه این شرکت است را جلب نماید. مفتخریم که در مسیر رشد و شکوفایی اقتصاد، ارز آوری و پیشرفت علمی کشور عزیزمان قدمی هر چند کوچک برداشته ایم.

Field of activity

زمینه فعالیت

در ارتباط با حیطه فعالیتی این شرکت در صنعت فرو آلیاژها عمدتاً میتوان به تولید محصولاتی همچون فرومولیبدن، اکسید مولیبدن تجاری، اکسید مولیبدن خالص، فروآلومینیوم با گرید۴۰و۵۰ و فروتیتانیوم 70 درصد که برای اولین بار در کشور توسط این شرکت تولید و عرضه میگردد، اشاره کرد.
محصولات دیگری مانند: کروم متال، فرو کروم کم کربن نیتروژن دار، پودر ایزوترم ریخته گری، نمک های مولیبدن و نمک های وانادیوم بسته به سفارش مشتریان ارجمند قابل تولید می‌باشد.